Cannabis Seeds van Seed City Канабис Семена van Seed City 大麻 种子 从 Seed City 大麻 種子 從 Seed City カ ン ザ ス 種子 か ら Seed City เมล็ด พันธุ์ กัญชา จาก Seed City Hij geeft aan dat hij Seed City is Semena konopí z Seed City Cannabis Frø van Seed City Cannabis Seeds van Seed City Kannabiksen siemeniä Seed City Graines de cannabis de Seed City Cannabissamen von Seed City Σπόροι κάνναβης από Seed City קנאביס זרעים מ Seed City Semi di cannabis da Seed City 대마초 씨앗 부터 Seed City Kanapių sėklos iš Seed City Cannabis frø fra Seed City Semillas de marihuana de Seed City Cannabis frön van Seed City Seed City gelen kenevir tohumu
View our Great Reviews on SeedFinder

Goedkope discrete levering bij alle bestellingen! Enorme selectie, kleine prijzen!

ANESIA & FBUDS & PCAPER 20% Sale! Ends
 
Zaad
Keuzeschakelaar
Prijs
fokker
  + Bekijk alle fokkers
   zaad Type
    + Bekijk alle zaadsoorten
     Beschikbaar als Single Seed
      + Alles bekijken als losse zaden
       verkoop Item
        + Alle verkoopartikelen bekijken
         Populairste Seeds
          + Bekijk de meest populaire zaden
           Bloeitijd Type
            + Bekijk alle soorten bloeiperiode
             Indica / Sativa
              + Bekijk alle Indica / Sativa's
               cannabinoïde Profiel
                + Bekijk alle Cannabinoid-profielen
                 Leefomgeving
                  + Bekijk alle omgevingen
                   Sterkte
                    + Bekijk alle sterke punten
                     Opbrengst
                      + Bekijk alle opbrengsten
                       indoor Hoogte
                        + Bekijk alle indoorhoogtes
                         ervaring is vereist
                          + Bekijk alle vereiste ervaringen
                           taaiheid
                            + Bekijk alle winterhardheid
                             stamtype
                              + Bekijk alle soorten spanning
                               medische Stammen
                                + Bekijk alle medische spanningen
                                 Cup Winner
                                  + Bekijk alle bekerwinnaars
                                   Indoor Bloeitijd
                                    + Bekijk alle bloeitijden binnenshuis
                                     Outdoor Harvest Time
                                      + Bekijk alle buitenoogsttijden
                                       Geur / Smaak
                                        + Alles bekijken Smell / Tastes
                                         Voorraad
                                          + Bekijk alle voorraadbeschikbaarheid
                                           Totaal producten: 7762

                                           40% KORTING OP ONZE SUPER VERKOOP SECTIE! 25% KORTING ZAAD CITY ZADEN!

                                           15% KORTING OP ALLES MET CODE 15SPECIAL - EINDIGT BINNENKORT!

                                           Litouwse verzending en veelgestelde vragen

                                           Jei ieškote informacijos apie užsisakymą mūsų tinklapyje,
                                           Visus Paaiškinimus Rasite Paspaudę Čia !
                                            
                                           Šiuo metu siulome siuntimą į visas šalis išskyrus JAV. Siuntimas yra galimas šiais būdais:

                                           Siuntimas į Didž. Britaniją per Karališkąjį pašta registruotu laišku yra nemokamas visiems užsakymams. Taip pat yra galimybė pasirinkti pristatymą Pirmos klasės paštu, neregistruotu laišku, kuris nereikalauja parašų jį atsiimant.
                                            
                                           Siuntimas į visas Europos valstybes yra galimas Tarptautiniu Karališkuoju paštu : registruota siunta su sekimo numeriu bei parašu – atsiimant prekę, arba neregistruotu laišku, kurį atsiimant nereikės Jūsų parašo. Mūsų pašto išlaidų kainos yra tikslios ir mes neuždirbame jokio pelno iš pašto išlaidų. Tad Seed City visada pasižymi žemiausiomis pašto išlaidomis. Mes taip pat siūlome Greito kurjerio siuntų paslaugas, kai Jūsų siunta į nurodytą adresą atkeliauja per 1 ar 2 darbo dienas, po to kai siuntinys būna išsiųstas.
                                            
                                           Siuntimas į ne Europos valstybes yra galimas Tarptautiniu registruotu arba ne registruotu Karališkuoju oro paštu. Taip pat siūlome ir Greito kurjerio siuntų paslaugas, kai Jūsų siunta į nurodytą adresą atkeliauja per 1 ar 3 darbo dienas, po to kai siuntinys būna išsiųstas.
                                            
                                           Visi siuntimo būdai turi papildomą pasirinkimą – Stealth siuntinys t.y. papildomai apsaugotas. Mes jūsų sėklas supakuojame į specialius, kietus, neleidžiančius susitraiškyti sėklai, vamzdelius, bei idedame juos į dovaną. Šis siuntimo būdas yra labai populiarus tarp mūsų pirkėjų. Standartinės siuntos yra siunčiamos baltame, minkštame voke, kurio viduje yra Amaray DVD dežutė, kur saugiai paslėptos sėklos. Jos supakuotos specialiuose, spaudimui ir sėklos pažeidimui atspariuose vamzdeliuose su originalia tiekėjo pakuote.
                                            
                                           Galimybė gauti savo užsakymą Oro paštu, neregistruotu, be draudimo ir sekimo numerio neturinčiu laišku yra galima visiems Didž. Britanijos ir Vakarų Europos pirkėjams.
                                            
                                           Siunta Royal Mail International paštu turėtų pasiekti jus tarp 2 ir 4 dienų nuo išsiuntimo datos Europos klientams. Ir tarp 3 ir 10 dienų mūsų ne ES pirkėjams. Mūsų standartinio Oro pašto siuntiniai turėtų pasiekti mūsų ES klientus nuo 4 iki 10 dienų nuo jų išsiuntimo bei nuo 7 iki 15 dienų mūsų pirkėjus iš likusių šalių nesančių Europoje. Atkreipkite dėmesį, kad pristatymo laikas gali skirtis priklausomai nuo šalies ir savo vietos pašto paslaugų efektyvumo. Klientai, kurie pasirinko registruotą Royal International paštą arba Kurjerių siuntimo paslaugas,gaus siuntinio sekimo numerius, kad galėtų stebėti savo siuntinio būklę.
                                            
                                           Mes garantuojame – Mes gražinsime Jums pinigus arba iš naujo išsiųsime užsakymą, jei savo siuntos negausite per 1 mėnesį, po užsakymo išsiuntimo. Didžiausia dalis užsakymų yra išsiunčiami iki duoto limito.
                                            
                                           Seed City yra pasiruošę padėti jums visais iškilusiais klausimais. Taip pat galime išsiųsti jūsų užsakymą pagal jūsų nustatytus poreikius. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, ar galbūt norite šnektelti, tiesiog paspauskite ant contact us/susisiekti ir parašykite mums.

                                           Dažniausiai Užduodami Klausimai:

                                           K.) Kaip jūs siunčiate savo sėklas? A.) Sėklos siunčiamos baltame, minkštame voke, kurio viduje yra Amaray DVD dežutė, kur saugiai paslėptos sėklos. Pačio sėklos yra supakuotos specialiuose, spaudimui ir sėklos pažeidimui atspariuose vamzdeliuose su originalia tiekėjo pakuote.
                                            
                                           K.) Kas yra Extra Stealth Pakuotė? A.) Jei pasirinksite mūsų Extra Stealth (papildomo saugumo)siuntimo variantą, mes jūsų sėklas supakuojame į specialius, kietus, neleidžiančius susitraiškyti sėklai, vamzdelius, bei idedame juos į dovaną. Šis siuntimo būdas yra labai populiarus tarp mūsų pirkėjų. Prašome leiskite mums žinoti, jei norite, kad originali sėklos augintojo pakuotė jums būtų atsiųstą atskirai. Jei nenorite, kad jūsų sėklos būtų perpakuotos į saugų siuntimo variant kurį siūlome, tiesiog parašykite tai užsakymo komentaruose, užsakymo metu.
                                            
                                           K.) Kas garantuoja, kad aš gausiu savo užsakytas sėklas? A.) Visi užsakymai siunčiami registruotu laišku, ir jums bus suteiktas sekimo numeris. Mes vėl išsiųsime arba grąžinsime pinigus, tokiu atveju, jei jūsų siuntinys nepasiekė jūsų per 1 mėnesį nuo išsiuntimo dienos ir tik jei jūs pasirinkote REGISTRUOTĄ pristatymo variantą. Tai jūsų, kliento atsakomybė patikrinti savo vietos įstatymus prieš užsakant prekes. Jei mums buvo grąžintas atgal jūsų siuntinys dėl nepristatymo ar netinkamo adreso, Seed City persiųs jums jūsų prekes atgal, bet už persiuntimą galime paprašyti, kad pirkėjas apmokėtų pašto išlaidas.

                                           K.) Ar siūlote saugaus pristatymo galimybę? A.) Taip, Seed City gali išsiųsti prekes pagal jūsų poreikius. Prašome pasirinkti Stealth pristatymo variantą, jei norite, kad mes paslėptume sėklas dovanos viduje. Jei norite nurodyti pristatymo būdą, kurio nėra pasirinkimuose, prašome rašykite mums el. Paštu : [email protected]

                                           K.) Kokių mokėščių aš galiu tikėtis atsiskaitydamas iš kitos šalies? A.) Seed City turi daug patirties su tarptautinėmis muitinėmis ir taip pat priima apmokėjimus daugeliu skirtingų būdų. Prašome įsitikinkite, kad atsiskaitant už prekes, jums nereikės mokėti jokių papildomų mokėsčių. Tai galite padaryti pries mokėjimą susisiekę su savo banku bei paklausę apie papildomus mokėsčius pervedant pinigus į kitą šalį, šiuo atveju į Didž. Britaniją. Seed City neprisiima atsakomybės už trečiųjų šalių mokėsčius. Jei jums reikia daugiau informacijos apie pinigų siuntimą iš konkrečios šalies, prašome nedvejodami kreipkitės į komandos narį el. paštu: [email protected].

                                           K.) Per kiek laiko mano sėklos bus atsiųstos? A.) Užsakymai Jungtinėje Karalystėje yra siunčiami First Class registruotu paštu ir turėtų atvykti nuo 2 iki 5 darbo dienų po to, kai jūsų mokėjimas buvo priimtas. Užsakymai į Europą siunčiami Tarptautiniu registruotu paštu ir atvyksta nuo 3 iki 10 darbo dienų po jūsų mokėjimas priėmimo. Visų likusių šalių klientų užsakymai gali trukti nuo 3 iki 14 darbo dienų po to, kai jūsų mokėjimas buvo priimtas.
                                            
                                           K.) Ar visada viską, kas yra svetainėje, turite ir sandėlyje? A.) Nors mes ir dedame visas pastangas tam, kad atnaujinti atsargas mūsų svetainėje ir sandėlyje, dėl , nuolat kintančio produktų kiekio, kartais gali būti neįmanoma pasiūlyti jums kažkurios sėklos rųšies. Šiuo atveju mes su jumis nedelsiant susisieksime elektroniniu paštu ir pasiūlysime pilnai arba dalinai grąžinti visus pinigus arba pasiūlysime nusipirkti panašias sėklas už tą pačią kainą.
                                            
                                            

                                           K.) Jei pinigai yra grąžinami atgal, kiek laiko užtruks man atgauti savo pinigus? A.) Laikas, per kurį jūs atgausite savo pinigus, priklauso nuo apmokėjimo būdo. Jūs turėtumėte atgauti savo pinigus per 3 dienas daugumos mokėjimo būdų duomenimis. Tačiau, kai kuriais kraštutiniais atvejais būna, kad kredito kortelių išmokėjimai gali užtrukti iki 30 dienų. Tai mažai tikėtina, bet gali atsitikti. Didžioji dauguma kredito kortelių išmokų yra gražinamos per 3 dienas.
                                            
                                           K.) Kada galiu su jumis susisiekti? A.) Susisiekti su Seed City galite telefonu, 10:00-18:00 GMT laiku kiekvieną dieną. Mes taip pat bendraujame ir elektroniniu paštu : [email protected] bei stengiamės atsakyti į visus jūsų laiškus, neatsižvelgiant į laiką, per 30 minučių. Klientų aptarnavimas yra tai, į ką mes žiūrime labai rimtai ir dedame daug pastangų, čia Seed City’yje.
                                            
                                           K.) Kaip jūs pakuojate savo vienos sėklos užsakymus? A.) Dalis sėklų būna supakuotos vienos sėklos pakuotėje. Tačiau tokiais atvejais, kai jūs perkate vieną sėklą, kuri būtinai turi būti išimta iš didesnio sėklų pakelio, jūs vistiek gaunate sėklos tiekėjo pakuotę. Visos mūsų naujai supakuotos sėklos yra siunčiamos patraukliai supakuotos į pažymėtą, sėklos pažeidimams atsparų vamzdelį su minkšto putplaščio įdėklu.
                                            
                                           K.) Kaip galima atsiskaityti už prekes? A.) Seed City priima atsiskaitymus : Kreditine kortele, Banko pavedimu, Grynais pinigai, Čekiu, Išperkamuoju paštu bei Bitcoin valiuta.
                                           K.) Do you offer single seeds? A.) Taip, Seed City turi daugiau nei 2600 rūšių sėklų, kurių galite nusipirkti ir vieną vienetą. Mes visada siekiame praplėsti mūsų prekybos, vienetinėmis sėklomis, asortimentą.
                                            
                                           K.) Kokia tikimybė yra gauti moteriškos lyties sėklą, jei perku reguliarią sėklų pakuotę? A.) Yra 50% tikimybė, kad iš reguliarios pakuotės sėkla bus moteriškos lyties. Perkant 4 sėklas, yra 93,8% tikimybė, kad viena iš sėklų bus moteriškos lyties. Jei perkate 10 vienetų reguliarių sėklų paketą, yra 50% tikimybė, kad 5 iš jų bus moteriškos lyties sėklos.
                                            
                                           Kainų Skirtumo Pažadas
                                            
                                           Mes dedame visas pastangas, tam, kad jums pasiūlyti pačios geriausios kokybės produktą už mažiausią įmanomą kainą, mes nurungsime savo konkurentus kainų kovoje, jei pas konkurentą bus mažesnė kainą nei pas mumis. Tad jei radote tokią pačia prekę pigiau pas konkurentus, susisiekite su mumis el. Paštu, nusiųsdami mums nuorodą su pigesne konkurento preke ir mes sieksime Jums pasiūlyti žymiai mažesnę tos pačios prekės kainą, nei pas konkurentą!

                                           Prekių, pinigų gražinimo ir užsakymo panaikinimo taisyklės

                                           Seed City priima prekių grąžinimą, jei prekės yra gražinamos per 14 dienų nuo prekės pirkimo dienos. Grąžinamos prekės turi būti toje pačioje pakuotėje bei nepažeistos, klientas grąžindamas prekes, pats atsako už pašto išlaidas. Klientams, kurie grąžinimo prekes bus suteikta galimybė susigražinti sumokėtus pinigus grynais arba Seed City parduotuvės dovanų kuponu. Pinigai yra gražinami ne ilgiau, kaip per 7 darbo dienas, (dažniausia gražinami iškart). Visi Seed City klientai turi teisę atšaukti savo užsakymą, bet kuriuo metu iki tol, kol bus išsiųstas jų užsakymas. Panaikintų užsakymų klientams yra gražinami pinigai grynais arba arba parduotuvės dovanų kuponu, priklausomai nuo to ką pirkėjas pageidauja gauti.
                                            
                                           Tikslesnė užsienio kalbų versiją apie Prekių pristatymą ir DUK
                                           Tikslus Suomių kalbos Vertimas apie Prekių pristatymą ir DUK šiame puslapyje. 
                                            
                                           Cannabis Seed winkelwagen                                           Ervaringen
                                           Affiliates

                                           Word een partner van

                                           Word een Seed City Affiliate

                                           Nieuwsbrief
                                           Meld je aan voor onze nieuwsbrief                                           Joomla : Seed City
                                           Social Media
                                           Volg Seed City op Facebook Volg Seed City op Instagram Volg Seed City op Twitter Volg Seed City op Google Plus 
                                           Banner
                                           Copyright © 2023 Seed City. Alle rechten voorbehouden. Algemene Voorwaarden en Privacy Beleid /
                                           Sitemap / Autoflower zaden / Gefeminiseerde Zaden / CBD Seeds / 420 Seeds